Kosmetyki dla domu

Dom

Dom

Tutaj znajdziesz kosmetyki dla domu.

Widok siatki:

Płyn do dezynfekcji rąk i powierzchni 100 ml

(0)
12,00zł

HIGIENICZNY PŁYN DO DEZYNFEKCJI RĄK I PRZEDMIOTÓW "BIOWIR" 100 ML80 % zawartości alkoholuProfesjonalny płyn do dezynfekcji i odkażania rąk oraz powierzchni.  Wykazuje działanie bakteriobójcz..

ZIELKO PASTA CZYSZCZĄCA – ZAPACH CARAMBOLA & KAKI

(0)
19,99zł

Sodowa pasta do czyszczenia trudnych zabrudzeń o szerokim zastosowaniu: w kuchni, łazience, pomieszczeniach gospodarczych. Skuteczna i wydajna. Nadaje się również do wybielania i usuwania plam, a takż..

ZIELKO PŁYN DO KUCHNI – ZAPACH MANGO & BRZOSKWINIA

(0)
14,99zł

OPISZIELKO Płyn do kuchni – zapach mango & brzoskwiniaNaturalny płyn skutecznie odtłuszcza i czyści nawet najbardziej oporne kuchenne zabrudzenia z każdej powierzchni. Bezpiecznie, bez smug i zaci..

ZIELKO PŁYN DO SZYB I LUSTER – ZAPACH EGZOTYCZNY

(0)
14,99zł

ZIELKO Płyn do szyb i luster – zapach egzotycznyNaturalny płyn skutecznie usuwa zabrudzenia i osad z dowolnych powierzchni szklanych i luster. Szybko i bez smug. Wystarczy rozpylić preparat na czyszcz..

ZIELKO PŁYN DO ŁAZIENKI – ZAPACH MELONOWY

(0)
14,99zł

IELKO Płyn do łazienki – zapach melonowyNaturalny płyn skutecznie usuwa łazienkowe zabrudzenia i osady z armatury, kabin prysznicowych, płytek oraz innych powierzchni. Szybko, bez smug i zacieków. Wys..

ZIELKO PŁYN UNIWERSALNY

(0)
14,99zł

OPISZIELKO Płyn uniwersalny – zapach owoce leśneNaturalny płyn do czyszczenia praktycznie każdej powierzchni w domu, bez konieczności spłukiwania. Szybko, bez smug i zacieków. Wystarczy spryskać prepa..

ZIELKO ŻEL DO WC – ZAPACH JAŚMIN & KWIAT POMARAŃCZY

(0)
14,99zł

ZIELKO Żel do WC – zapach jaśmin & kwiat pomarańczyNaturalny żel skutecznie czyści muszle klozetowe i pisuary. Bezpiecznie i wydajnie. Wystarczy nanieść żel pod krawędź muszli, a po chwili spłukać..

Wyświetlono: 1 do 7 z 7 (1 stron)