Prysznic i kąpiel

Prysznic i kąpiel

Prysznic i kąpiel

Naturalne kosmetyki pod prysznic i do kąpieli.

Widok siatki:

BIOSIARCZKOWY EMULSJOŻEL Dr Duda

(0)
19,00zł

Beztłuszczowa emulsja – żel do pielęgnacji każdego rodzaju skóry, będąca alternatywą dla balsamu do ciała. Do smarowania ciała.Właściwości i sposób działania:Połączenie wody siarczkowo-siarkowodorowej..

ŻEL SIARCZKOWY – DO KĄPIELI I POD PRYSZNIC DR DUDA

(0)
17,99zł 26,00zł

NA BAZIE BUSKIEJ WODY MINERALNEJ SIARCZKOWEJ Z UJĘCIA „ZUZANNA” LAS WINIARSKI do kąpieli, fasonów (kąpieli rąk i nóg) i pod prysznic.Żel służący do kąpieli i pod prysznic na bazie wody mineralnej siar..

Czarne mydlo kapielowe - CZARNY MIODEK

(0)
33,00zł

"Czarny miodek"400 gMydło kąpielowe czarny miodek to z pewnością wyjątkowy produkt. W swoim składzie zawiera surowce naturalne oraz delikatne substancje myjące, które pielęgnują skórę. Zadan..

OLEIQ OLEJ Z KONOPI SIEWNYCH

(0)
39,00zł

Olej z konopi siewnych jest olejem schnącym, bogatym w kwasy Omega-6 i Omega-3, które są odpowiedzialne m.in za regenerację bariery lipidowej naskórka. Działa przeciwzapalnie oraz reguluje wydzielanie..

ŻEL BOROWINOWY POD PRYSZNIC Dr Duda

(0)
21,00zł 30,00zł

Żel borowinowy pod prysznic oparty jest na składnikach naturalnych i przeznaczony jest do mycia i pielęgnacji całego ciała, dla wszystkich rodzajów skóry, ze szczególnym wskazaniem na skórę suchą i wr..

Wyświetlono: 1 do 5 z 5 (1 stron)